Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz bekerülni a BME...

Nagyon nehéz bekerülni a BME építész szakára? Rajzon matekon és fizikán kell hozzá még vmi? Egyáltalán melyik egyetemeken van még építészmérnöki kar?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

400 fölött kell most már pontot szerezned, nem tudom mennyi pontosan. Rajzon matekon és fizikán kívül nem kell más, de az alkalmassági vizsgára nagyon készülj fel, mert hiába van jó érettségid, meg hiába lesz meg a kellő pontod, az alkalmassági az, ami túlsúlyban dönt.

Ybl Miklóson van még építészmérnöki. BME-n kikészülsz, Ybl meg nem annyira nívós. :)

2012. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hétfőtől kezdődnek az alkalmasságik. :)

sok sikert! :D

2012. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettol felek en is :-( nagyon raparaztam a dolgokra es nagyon rossz lett a rajzom ha a prof meglatja eloszor is kinyir engem aztan osszetepi amit alkottam es a vegen kapok egy levelet hogy nem felelt meg :-(:-(:-( meg 2 het az eredmenyekig.
2012. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

srácok az előző vagyok. bocsànat ha zavarok.de


MEEEEEEEEGVAAAAAAAAAANN A RAJZ !!!

:)

hihettetlen >.<

az meg egy nagy para hogy nem lesz elég pontom.

2012. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!