Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok is divat, hogy az...

Nálatok is divat, hogy az osztályban nem köszönnek az emberek?

Figyelt kérdés

Inkább fiúk köszönnek fiúknak (én is fiú vagyok), de ha a lányoknak nem köszönnék, ők se köszönnének vissza, maguktól (ők először nekem) meg egyáltalán nem. Volt már nem köszöntem nekik, úgy voltam a közelükben, olyan mintha ott se lettem volna a szemükben.


Nálatok is így megy, nincs köszönés?



2012. máj. 13. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem köszönsz valakinek, akkor ne csodálkozz, hogy nem köszönnek.

Ha köszönsz és nem köszön vissza, akkor ő egy paraszt, aki nem tanult az oviban köszönni.

Ha az orra alá fingottál a tegnapi napon, akkor ne csodálkozz, hogy nem köszön vissza. És ilyenkor te vagy a paraszt.

2012. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában a fiúnak illik előre köszönni a lányoknak. Egy osztályban mindig az köszönjön elsőként aki újonnan érkezik meg. Vagyis pl. 8:40-kor ha megérkezik órára valaki, legyen akár fiú vagy lány és már vannak a teremben, akkor ő köszönjön előbb. Ha csak szimplán találkoztok a folyosón, akkor mivel te vagy a fiú, te köszönj előre.
2012. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, szóval lány nem köszön előre? (kijött később hagyjuk, tegyük fel, egyszerre vagyunk ott)
2012. máj. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!