Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom hogy ez meggondolatlansg...

Tudom hogy ez meggondolatlansg volt, de mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hello!Az a helyzet hogy nyolcadikos,vagyok,elég sok minden összejött a suliban,már elegem is van rendesen néha.Lesz kirándulás is.És jelentkeztem.Igazából van is kedvem meg nem is.Részben azért jelentkeztem mert megszokott hogy mindenki megy,meg ilyenek.És azt hittem hogy a barátnőim is.Nevezzük x-nak és y-nak.És x nem mondta hogy megy.Egy szóval se.Y szerint nemigen.Y mondta először hogy megy,de most mondta hogy kedve se nagyon van,és nem biztos hogy megy.Én részben azér is mentem volna,mert gondoltam hogy mennek.És amúgy ők az a 2 ember akikkel elvagyok jól az osztályban.A többiekkel ha el is vagyok,ki mellé ülnék?Senki mellé .És amúgy is megyünk olyan helyre is,ahova nem megyek be,a többire igen,de oda nem.Mit csináljak?Elég rosszul jön ki.Vártam volna meg míg tudják hogy jönnek-e.De mit csináljak?Beszéljem rá hogy jöjjön?Vagy hagyjam a fenébe?Amúgy jó barátság a miénk.Csak az osztályba rajtuk kívül senkivel nem jövök ki így.És nem akarok önző lenni.Csak hát.Először azt mondta hogy jön.:S

2012. máj. 13. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetne inkabb Katanak, meg Tundenek nevezni oket! igy kicsit zavaros lett...
2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem dől össze a világ attól hogy ők nem jönnek. Nélkülük is jól érezheted magad. Legalább megismerkedhetsz néhány új emberrel. Lehet, hogy aki elsőre nem volt szimpi valójában tök jófej. Szóval hajrá!
2012. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémád sose legyen. Egy ilyen kis dolgot nem kell így felfújni.
2012. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz ennyire éretlen és önállótlan, hogy nem állod meg a helyed egy olyan közösségben, ahol már ismered az embereket. menj el te hülye!
2012. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!