Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a helyzet akkor, ha jártam...

Mi a helyzet akkor, ha jártam 2 évig okj-s képzésre, de nem fejeztem be, azt a 4 félévet ugyanúgy levonta az állam a támogatott féléveimből? Jelenleg főiskolára (3 éves BA) járok, és most végeztem 4 félévvel.

Figyelt kérdés
De nem teljesen tiszta, hogy mennyi időm is maradt pontosan az államilag támogatott féléveimből.

2012. máj. 14. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mar kicsit elvesztem abban, hogy összesen hany allamis felev van, de az okj is beleszamit, amennyire tudom.
2012. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden OKJ-s képzés számít bele. A képzés kódja alapján lehet eldönteni, hogy beleszámít-e. Általában akkor számít, ha az OKJ-s képzést felsőoktatási intézményben végzi valaki.
2012. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

12 állami támogatott félév van. (6év)

De ha osztott képzésben vagy akkor Bsc-ra csak 4 évet járhatsz és Msc-re pedig 2-t, így jön ki a 6 év, szóval ha pl. elhasználtál 8félévet Bsc-re akkor a 9. féléved már mindenképpen fizetős lesz..

2012. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!