Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nem leszek hátrány...

Szerintetek nem leszek hátrányos helyzetben a középiskolában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval egy vidéki lepukkant iskolába járok. Semmi sportlehetőség, semmi diákélet. A tanulást nem nagyon erőltetik bár aki komolyan veszi az így is tanul. Nagyon félek, hogy hátrányban leszek a középiskolában mert olyan osztálytársam is lesz aki 3 sportot űz, naponta több edzése is van és kitűnő. (Kb az osztály fele ilyen lesz.) Én majdnem kitűnő vagyok, nem sportolok hiszen nincs rá lehetőség csak néha futni szoktam. Az egyik ismerősöm szerint az ilyen gyerekek mint az leendő o.társaim többsége sokkal jobban fogják bírni a középiskolát.

Mit tegyek, hogy én is jobban bírjam? Eddig erre nem is gondoltam és most nagyon félek.


2012. máj. 14. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem Te is ugyanolyan jól fogod bírni a középsulit, nem lesz semmi probléma. Ne hallgass arra, aki ezt a butaságot mondta. Nem is értem miért mondhatta. Ne aggódj, nálunk is volt, aki sportolt, volt aki nem, és mindenki bírta a sulit :) Nem érdemes félned emiatt!
2012. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sport nagyon egészséges, meg jó, tényleg, de attól még, hogy nem sportolsz, ugyanúgy bírni fogod a sulit, ha az eszed megvan hozzá. :)
2012. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De itt nem a sportról van szó hanem arról, hogy állítólag az olyan gyerekek akik különbféle foglalkozásokra járnak jobban le vannak terhelve. Ezáltal a jövőben is jobban bírják majd a terhelést. Állítólag....
2012. máj. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!