Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE neptunban ha egy üzenetre...

DE neptunban ha egy üzenetre kattintok akkor megakad és utána semmit se lehet csinálni, miért?

Figyelt kérdés
A neptun más részei működnek, az üzenetekkel tegnap óta csinálja ezt.
2012. máj. 15. 12:37
 1/8 A kérdező kommentje:

és mikor bezárom az adott lapot és újra megnyitnám innen:

, [link]

, akkor a loginoldal se jön be, csak ha frissítem a [link]

, oldalt.

, Ilyenkor www-2 van az elején, ezt lecseréli 1-re vagy 3-ra és olyankor megint bejön, de ha üzenetre kattintok ugyanígy nem lehet utána bejelentkezni.

2012. máj. 15. 12:40
 2/8 A kérdező kommentje:
az újabb fejlemények szerint csak olvasatlannál csinálja
2012. máj. 15. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyet nem csinál...

Viszont nekem is volt már hogy szarakodott, egy héttel később amikor felnéztem, már semmi baja nem volt.

Lehet hogy nálad is rendbe jön magától.

2012. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, bár az nem lenne jó ha csak egy hét múlva tudnám olvasni az új üzeneteket. :(
2012. máj. 15. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nagyon sürgős kérdezd meg a TO-n. Bár azok úgyse tudnak soha semmit...
2012. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg általában nem túl segítőkészek, oda vissza küldözgetnek az irodák közt, az egyik irodában azt mondják h a másik irodában intézik, a másikban meg azt h az egyikben, sőt van h 3 iroda mutogat egymásra. :D
2012. máj. 15. 14:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Törlődtek az új olvasatlan üzenetek. :/
2012. máj. 21. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is DE Neptunos vagyok, nekem sem adta ki az üzeneteket,délelőtt félóráig nem bírta kiadni a felvett vizsgáim sorát..úgyh nemtudom mi az oka,de zavaró..
2012. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!