Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a mai emelt...

Mi a véleményetek a mai emelt biosz érettségiről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

utááálomm! Természetesen az ökológiába, növényekkel kapcsolatos dolgokba buktam bele, mibe másba? Most épp ezen feladatok részpontjaiban reménykedem. Asszem humán biológia résszel nem volt probléma. jajj, kéne a 85%:S

Ahány ponttal lett kevesebb, mint 85, kémiával annyival kéne jobbat írnom, mint 85:) Hát, mit mondjak. Lehet, hogy ebből idén nem lesz orvosi?:(

2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, igen. túl sok volt benne a növényes/ökológiás cucc, nem? Vagy csak szerintem?
2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk tetszett. Sokkal nehezebbre számítottam, és 3x annyit paráztam rajta, mint kellett volna. Remélem 90% meglesz, nagyon kellene :/
2012. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ajj, irigyellek:S
2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én meg arra számítottam, hogy több állat/humán/evolúcióbiológia lesz benne. utóbbi elő se fordult:SS
2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lett valami jó:S jobbra számítottam, mondjuk nagyobb genetikafeladatra, evolúcióra én is, idegrenszerre
2012. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felháborító

?!?! mi volt ez ?!?!?!!

2012. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!