Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Veres Pálné Gimnáziumról? Kellőképpen erős iskola?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ide jártam, és mondhatni erős... mihez képest. azért van ennél sokkal erősebb is:) de nem olyan szar szerintem
2009. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is ide jártam, két éve végeztem. erősnek tűnt a gimis évek alatt, elég sokat követeltek, de azért nem volt teljesíthetetlen. viszont sajnos az érettségi sokaknak nem úgy sikerült, ahogy a tanulmányi eredmények alapján várható volt, ugyanis nem az érettségi követelményeknek megfelelően tanultuk a tárgyakat, sőt irodalomból elképesztően lemaradt az összes osztály az évfolyamon (12. második félévében fejeztük be a 11. osztály anyagát). ha újra középiskolát kellene választanom, másik gimnázium után néznék.
2009. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ide jártam, és 2 éve végeztem :) Összességében erős, színvonalas gimnáziumnak mondanám. Az érettségik sem lettek rosszak szerintem. Inkább talán emelt szinten voltak hiányosságok, a középszintű érettségik akadályait könnyűszerrel lehetett bevenni. Kellőképpen erős gimi, de azért van ott élet is ;) Én tudom ajánlani :)
2009. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én jelenleg járok ide.Erős,de nem a legerősebb.Az érettségire jól felkészít-ellenben szerezhetsz rengeteg negatív tapasztalatot az életről.

Sok a rossz tanár,ha belőlük fogsz ki egy gárdát,nem lehet élvezni az itt eltöltött időt.

2009. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ide járok, idén érettségizem, a magyar elég esélytelen, teljesen le vagyunk maradva. Néhány tanár hihetetlen szinten nem azt nyújtja, amit elvárnál tőle, a nyelvtanárok borzalmasak. Az anyagot -tisztelet a kivételnek- nem adják le rendesen, de az évenként tartott kisvizsgáknál elvárják, hogy tudj mindent.
2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!