Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Már egyszer tettem fel egy ehhez hasonló kérdést, remélem most lesz válaszadó.

Fontos lenne, hogy tudjam mennyire erős, és milyen oda járni, mert az én lányomnak sajnos, nagyon nem mindegy, hogy hova jár.


2009. jún. 26. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan nem oda jártam, tehát konkrét tapasztalatokat nem tudok mondani. Viszont "hallomásból" ismerem az intézményt.

Ez az egyik legjobb hírű középiskola Nyíregyházán. Nagyon "erős" gimnázium, keményen kell tanulni, és szerintem nagyon jó ajánlólevél bárhová!

Az egyik ismerősöm anno szeretett oda járni. Ő egyébként azóta kémia szakon végzett valamelyik egyetemen (azt már nem tudom, hogy pontosan hol)

2009. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én is csak hallomásból ismerem ezt a sulit.Az egyik legerősebb iskola Nyíregyházán.Egy elit gimnázium,ahogy tudom.
2009. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem jobb, mint a Kölcsey...
2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
Egy nagyon jó gimnázium, ahová tényleg csak a legjobbak juthatnak be, országos 5. helyezés körül mozog az átlag rangsorolása, egy egyetemre mindenesetre nagyon jó ajánló levél egy ilyen iskola
2009. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Igazából csak a "híre" jó, de az is csak a megyében.:P Budapesten egyáltalán nem ismerik, vagyis én akivel csak beszéltem mindenki nézett, hogy létezik ilyen gimi. Amúgy bekerülni nem olyan húzós, főleg, ha van egy cseppnyi eszed!:) Egy kis mellékes infó, hogy bár nehezebb, mint az általános iskola, de a legtöbben bulizni szeretnek. Vannak történeteim, de nem rontanám a suli "tökéletes" hírnevét még jobban, majd megtapasztalod. Kibírható, én 6 évig szenvedtem ott.:P
2011. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!