Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a 8 osztályo...

Mi a véleményetek a 8 osztályos gimnáziumról? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdte az elsőt, de nekem már most nem tetszik sok dolog. Van lehetőség a városunkban átmenni a gimibe 5.-től. Persze azon is múlik a dolog hogy hogy fog tanulni, de felső tagozatban úgy is más tanárok lesznek majd, így szerintem nem lehet túl nehéz az átállás. Ez egy erős református gimnázium, és akiket ismerek innen főiskolára egyetemre mentek, és mindegyiknek középfokú nyelvvizsgája van, némelyiküknek két nyelvből. Ráadásul a férjem időszakosan óraadó tanárként szokott itt dolgozni, ezért mindenki ismeri és tiszteli. Mi a véleményetek?
2009. okt. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, mintha 8. osztály után menne át, több ideje van megtanulni mindent az érettségire. Általában a 4 osztályos gimisek nem tudnak mindent átvenni.
2009. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen református gimibe járok. Hát az igaz,hogy keményebb,de tényleg sokan jutnak tovább a felsőoktatásba. Előnye az ,hogy 8 évig ugyanazok lesznek az osztálytársaid,tanáraid,jól össze lehet szokni. Nekem nagyon tetsziuk nem bántam meg.Egyébként Halason tanulok,most vagyok 8-os.
2009. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!