Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbukok valamiből a...

Ha megbukok valamiből a pótvizsgán is és átmegyek egy másik iskolába, ahol az adott tantárgyat nem tanítják, akkor miért buktam meg?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis miért kell újra járnom az évet? Lehetséges, hogy minden másból ötös vagyok.
2012. máj. 21. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nem teljesitetted az eved
2012. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tanítják azt, amiből nem teljesítettem, szóval abból a tárgyból a következő évben se fogom teljesíteni. Ugyanott tartunk.

Egyébként csak elméleti a kérdés.

2012. máj. 21. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
ertem a kerdesed, a valaszom meg mindig ugyanaz... ha nem irjak a bizidbe h 12. évf.-ra lephet, akkor sehol se lephetsz 12 evf-ra! azert, mert bekbuktal tokmindegymibol, es senkit nem erdekel h ez a tokmindegymit, hol tanitjak, hol nem tanitjak!! ha nem lephet köv. evfolyamra a tanulo, akkor sehol se lephet!!
2012. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól van, ezzel én is tisztában vagyok. A miértre nyilván csak azt lehet válaszolni, hogy "mert csak". De ugye nem csak szerintem paralógia?

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!