Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Budapesti egyetemet...

Melyik Budapesti egyetemet ajánlanátok, ha újságíró, riporter, műsorvezetés és ezekhez hasonló szakmában szeretnék majd elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint hány pont kell ahhoz, hogy felvegyenek?
2012. máj. 21. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen a BKF kommunikáció és médiatudomány szakát ajánlom, szerintem ők a legjobban ebben, de szerintem nézz szét a felvételi honlapjukon.

[link]

Pontszámot elég nehéz mondani, mivel idén annyi minden változott, de nézd majd meg július 24-én, hogy mennyi a ponthatár ezen a szakon.

Ja azt nem írtad, hogy csak jövőre jelentkeznél-e, vagy még idén pótfelvételin, de ha utóbbi, akkor augusztus 1-jén 5 órától lesz pótfelvételi nyílt nap (bkf.hu/potfelvetelinyiltnap/)

2012. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, még egy darabig nem jelentkezek. 9.-es vagyok,csak már elkezdtek minket zaklatni, hogy döntsük el mit szeretnénk. (hatosztályos Gimi) Mert akkor kezdjük el az előrehozott érettségiket, nézzük ki a fősulit, tűzzünk ki egy célt, valamint a ponthatárokkal is ismerkedjünk :D

2012. máj. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!