Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A lányom szülésznő szeretne,...

A lányom szülésznő szeretne, lenni jövőre érettségizik hová kell jelentkeznie hogy kitanulhassa a szülésznő szakmát? Bács-kiskun megyében baján lakunk és a legközelebbi iskolát keresnénk lehetőleg állami legyen hol van a legközelebbi iskola?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 17:07
 1/9 bensdorp ***** válasza:
100%
Ezek az egyetemek indítanak képzést: Semmelweis (Bp.), Szeged, Pécs, Debrecen. A pécsi szak Szombathelyre van kihelyezve.
2012. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bács-Kiskun megyébe laktok, akkor Én Szegedet ajánlanám. Én is SZTE-s vagyok, igaz teljesen már szakon és karon, mint amit ti kerestek, de közlekedés szempontjából is jó, mert igaz nem írtad melyik város, de budapest- Cegléd - Kecskemét- SZeged (több megálló van, csak párat írtam) vonalon óránként indul a vonat
2012. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írta Baján laknak. Ahhoz pedig Szeged van legközelebb. De ha jót akarsz és esetleg nem vennék fel menjen el okj ápolóra mentsvárként.
2012. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocsi, az valahogy kimaradt
2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget még annyit kérdeznék hogy tanulmányi eredményként milyen átlaggal vesznek oda fel?
2012. máj. 22. 17:45
 6/9 bensdorp ***** válasza:

Egy kicsit bonyolultabb pontrendszer alapján zajlik a felvételi. Itt vannak a részletei: [link]

A tavalyi ponthatárok: SE 373, DE 251, PTE 232, SZTE na.

Számolgassatok!

2012. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért egy 3,5 ös átlaggal nem futnék neki.
2012. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegedre vagy Pestre küldd a lányod! Szeged közelebb van egy kicsivel hozzánk (én is bajai vagyok), elismert az egyetem, szép a város. (nekem Pest túl füstös, túl nagy... de ez az én véleményem, lehet nektek Pest a szimpibb)

Pontosan melyik suliba jár most, milyen tanuló? Ha elsőre nem jut be ne keseredjen, a Jelkybe jelentkezhet egészségügyire, onnan pedig vihet pluszpontokat, később használható ismereteket szerezhet.

2012. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ezt a szakot választottam, csak Győrben. Holnap megyek pont alkalmassági vizsgára. Jól utánaérdeklődtem már mindennek a szakkal és a munkával kapcsolatban. Ha bármi érdekel, írj nyugodtan :)
2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!