Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járhatok egyszerre 2 iskolába?...

Járhatok egyszerre 2 iskolába? Elvileg mindkettő felnőttképző. De az egyik egy alapítványos ez délelőtti reggel 9-től du 1-2 óráig. A másik 14:00-től este 8-ig itt van egy alap regisztrációs díj.

Figyelt kérdés

most mi van ilyenkor?

hmmm?

a délelőtti 2 év alatt az esti 3 év alatt juttat el az érettségiig.

A délutáni mindennapos.

A délelőttit még nem tudom.


mit csináljak?

20f


2012. máj. 23. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Felnőttképzésbe szerintem járhatsz, főleg, ha az egyik még fizetős is. Én egy évig egyszerre jártam egy OKJ tanfolyamra (estin) és egyetemre (nappalin).

Kérdezd meg a délelőtti suliban, hogy gáz-e, ha közben jársz egy másik képzésre? - Gazdasági szervezőt, igazgatót, tanulmányi osztályost érdemes ezzel megkeresni, ők tuti megmondják, ha nem járhatsz csak az egyikre.

2012. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megengedték?
2016. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő érettégire felkészítő?
2016. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég lenne az egyikbe járni
2016. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!