Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Képtelen vagyok elvégezni a...

Képtelen vagyok elvégezni a gimit ezért depressziós vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12. es vagyok, van még egy évem 13.

nem vagyok képes megfelelni az elvárásoknak...

legfőbképp fizika, matek és német tantárgyakból...

fizikából, pl elég szarul álltam, kb 2 hétig tanultam a témazáróra, úgy éreztem mindent tudok, benyaltam mindent a témakörben, de a dogában mégis olyan kérdések voltak, amikkel akkor találkoztam először, azt sem tudtam mi van... tök fölöslegesen tanultam.

matekból hasonló a helyzet, tudok mindent, itthon bármit megoldok, a doga közben pedig csak olyan feladatok vannak, amikkel életemben nem tlaálkoztam.

Német pedig... egyszerűen hülye vagyok... egész félévben csak szódogákat iratott, és olyan mintha 0-100% ig csak az 1-es ésa 2 es között ugrálnék a dolgozataival...

ha nem tudom a szót tökéletesen der szó -e

akkor az semmit sem ér... márpedig könnyű bakizni, főleg ha többszáz szót ad fel...

eddig csak azért depiztem, mert nem lesz munkám, mostmár érettségim sem lesz, ha ez így megy tovább...

viszont beszélek angolul, van még valami lehetőségem? vagy jobb ha még ma kiugrok az ablakon?-.-


2012. máj. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ugorj!
2012. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam ezt a hosszú katyvaszt, ami nem más, mint egy rohadt nagy rinyálás... Nem siránkozni kell, hanem erősnek lenni és akarni. Nem hiszem el, hogy otthon minden feladat megy, a dogában meg olyat ad fel, amit még életedben nem láttál. lol Ez nonszensz...
2012. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hasznos az angol és ne seggelj, hanem értsed meg...különtanár??
2012. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a gondolat a lényeg, ha a vezérszál megvan onnan mindenhova vezet út.
2012. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!