Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapják meg az értesítőt,...

Mikor kapják meg az értesítőt, akik megbuktak érettségin?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy nem buktam meg, de azért nagyon félek az egésztől. Biológiából emelt szinten írásbeliztem eddig és nem sokára lesz a szóbelim. Ha az írásbelin megbuktam, akkor mikor kapok értesítőt róla? vagy hogy van ez a rendszer? ha jól tudom 30%nak kell meglennie
2012. máj. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd mondanak egy időpontot, mikor mindnekinek be kell mennie az iskolába és egyenként bemennek egy terembe megnézni az összes érettségit
2012. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

én is így gondoltam, de egy ismerősöm azt mondta, hogy még előtte a bukott diákok kapnak egy értesítőt. Ezek szerint nincs így?

2012. máj. 25. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
10%-nak kell lennie, hogy szóbelizhess, és az írásbeli előtt elmondták, hogy mikor lehet megtekinteni a kijavított írásbeliket.
2012. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez időponttal tisztában vagyok. Oké, köszönöm.
2012. máj. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!