Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan létezhet illetve...

Hogyan létezhet illetve maradhatott fent egy ilyen iskola?

Figyelt kérdés
A nevét nem teszem publikussá (egyenlőre!). Létezik egy olyan iskola, ahol a színvonal egy hontalan szálló színvonalán alul van. 2009-ben indult, 12. osztályos évfolyama még nincsen. Az órákon nem tanítanak vagy alig tanítanak vmit, a tanárok nem értenek ahhoz amit csinálnak és a diákok egy része már börtönben is ült. Vannak olyan 10-11. osztályos diákok, akik 23 évesek. Aki 11. osztályosként normál életkorú vagyis 17-18 éves, azt lenézik. Rugdossák az ajtókat és 500 ezer forintos projektorokat tesznek tönkre. Már drogot is találtak már az egyik diáknál. Rengetegszer előfordult, hogy egy hipermarketben azaz a Tescoban lopáson kaptak oda járó diákokat és a rendőrség tanítás kellős közepette vitte az adott személyeket az iskolába. A normális emberek teljesen kikészülnek ottan, legtöbben pszhiátriára kerülnek vagy már kerültek. Köztük én is. Sajnos annyira kikészítettek, hogy én öntudatlan állapotba kerültem és megsebesítettem két osztálytársamat. De végül jól jártam, mert kirúgtak és egy olyan iskolába kerültem, ahol színvonalas az oktatás és lesz lehetőségem tovább tanulni. Sikerült barátokra is szert tennem, ami az említett iskolában nem sikerült. Mikor kirúgtak, az akkori bnőm annyira bezsongott, hogy majdnem bezinkannával oda ment a sulihoz és felakarta gyújtani. Alig tudtam lebeszélni. Azóta 1x össze futottam velük egy buszpályaudvaron és mindenféle értelmetlen fa.szságokat kiabáltak rám vmi néger csávók. Egyszerűen félek tőlük, mi van össze futok velük. Az utolsó incidens, ami hétfőn volt, ez miatt született meg ez a kérdés. Ilyet hogy engedhet meg a kormány? Ilyen hogyan lehetséges? Miért fajult el ennyire a magyar állam meg a közoktatás? :(

2012. máj. 26. 12:15
 1/10 anonim válasza:

Csak nem a Zöld Kakasról van szó.

? :D

2012. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, de ezek szerint nem csak 1 ilyen suli létezik...
2012. máj. 26. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
lécci ird le az iskola nevét privibe?:)
2012. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah és megint nem én kezdtem, hanem Ti!
2012. máj. 26. 20:13
 5/10 A kérdező kommentje:
De úgy is lefogjátok tagadni. Mindig ezt teszitek!
2012. máj. 26. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
ez azért durva, tényleg igaz lenne?
2012. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen az! És miattuk kaptam majdnem tudathasadást. A volt bnőm is ki van rájuk vmiért rúgva, pedig nem is ismeri őket. Történt vmi amit nem mondd el :(
2012. máj. 26. 20:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Több választ ne írjon senki sem, mert kivettem a kérdést a követőből, így nem látom, ha új válasz érkezik. A kérdés tárgytalan, csak azt szeretném kérni, hogy hagyjanak békén és hagyjanak élni!
2012. máj. 26. 20:59
 9/10 anonim válasza:
Ez azért elég beteg volt... :D
2012. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a Jászberényi Nagy boldog Asszony középiskola?
2012. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!