Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem írom meg 8. osztályban...

Ha nem írom meg 8. osztályban suliban a kompetenciát, akkor hol kell megírnom?

Figyelt kérdés
Az van,hogy beteg vagyok, és valószínűleg nem tudom a suliban megírni a kompetenciát. Ha nem írom meg a kompetenciát most, akkor mikor és hol kell megírni? És ha arra sem megyek el, akkor mi bajom lehet belőle?
2012. máj. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jol tudom a megyeszékhelybe kell megirni.

kötelezö. pénzbírság jár érte ha jól tudom.

2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ha nem írtad meg, akkor nem kell bepótolni. Nem is lenne igazságos, mivel neked mást kéne megírnod, mint a többiek. Így viszont nem is mutatna megfelelő eredményt. (Ugye azt csak nem írhatod meg, amit a többiek írtad, hisz elég egyszerű lenen csalni)

Ennek egyébként nincs tétje. Néha középiskolában örülnek neki, ha jó eredményt hoztál össze, de ennyi. Ez csak amolyan országos felmérés a tanulók, illetve az iskolák kompetencia szintjéről. De ha ezer gyerek nem írja meg, az nem oszt, nem oszt szoroz.

2012. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beteg lettem, és anya felhívta az osztályfőnököt aki azt mondta,hogy majd a megyeszékhelyen kell megírnom valamikor. Anya azt mondta,hogy azért nem fogunk 100km.-t utazni,hogy megírjam, meg ha valaki akkor is beteg, meg aki nem tudja megoldani,hogy elmenjen? A magyartanár kb. 2 hete azt mondta,hogy ha valaki nem írja meg, akkor nem kell bepótolni. CSak azért írtam ki ide,mert nem találtam semmit a neten.
2012. máj. 31. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!