Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Hermanosok! Hogy...

Miskolci Hermanosok! Hogy zajlanak a Herman Ottó Gimnáziumban a tesi, rajz, enek orak?

Figyelt kérdés

Igazabol ezekre lennek kivancsi. Milyen szigoruak a tanarok, milyen buntetesekre lehet szamitani, stb.


A fobb tantargyakbol magyar, matek, stb. ugyis gyorsan kitapasztalom mi a helyzet.


Illetve meg egy kerdes: A matek tagozatosok melyik tagozattal lesznek egyben?


2012. máj. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok!:)
2012. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a matekosok a bioszosokkal vannak együtt. attól függ, milyen tanárt kapsz..:) nekem rajz és ének órám még nincs, a tesiről meg nem tudok mit mondani... az biztos, hogy nem lustálkodsz rajta.
2012. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énekből csak 1 tanár van, jó fej, de nem tud rendet tenni

Testnevelésnél az számít hogy melyik tanárt kapod, az egyik inkább csak játékra és tornára fejezi a hangsúlyt, a másik pedig tényleg megtornáztat, de mindketten jófejek.

Rajz, na ott nem tudok jót mondani, a mi tanárunk azt hiszi hogy ez a legfontosabb óra a világon, és ha már egy szót is szólunk a mellettünk lévőhöz őrjöng(De rajzfakultáción állítólag normális)

2013. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!