Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek, illetve...

Mi a véleményetek, illetve személyes tapasztalatotok a Minerváról: érettségizettek iskolája és a Számalk oktatási központról (Budapest)?

Figyelt kérdés
Elsősorban az újságíró és a sajtóteknikus szak érdekel, de kíváncsi vagyok arra is, mennyire színvonalas az oktatás és kellemes a légkör.

2012. máj. 28. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Minervát nem ismerem. Számalk az gagyi. Sok mindent nem fogsz tanulni az biztos. Ráadásul nem igazán diákbarát.
2012. jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A minerva felnőttképzési részlegére jártam (Palla70)pénzügyi-számviteli ügyintézőre. Botrányos tanárok, még botrányosabb szervezés.


Ezután a Számalkhoz mentem a mérlegképes könyvelő tanfolyamra. Nagyon jók voltak a tanárok, különösen a számvitel, adó és ellenőrzés tanár.

Jó iskolának tartom, ajánlom őket.

2012. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A nővérem a Számalkba jár mérlegképesre (előtte a pallasba járt, de azt nagyon hamar otthagyta, mert sz.r volt), én meg idén kezdem a pénzügyi-számviteli ügyintézőt ott. Neki jó a véleménye, remélem az enyém is az lesz. :)
2012. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Minerva nagyon gáz. Szar tanárok, totál szervezetlenség.
2012. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számalkban végeztem a pénzügyi számviteli ügyintézőt. Maradtam mérlegképesre is, most fogok végezni. Nagyon ajánlom őket, felkészült kiváló gárda.
2013. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számalk remek, én is ajánlani tudom.
2013. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!