Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó bérlés Budapest Liszt...

Autó bérlés Budapest Liszt Ferenc Repülőtérről. Melyik a legolcsóbb? Tudtok linket küldeni? Csak egy sima 5 személyes autóra lenne szükség kb.7-10 napra.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem: google, millió kölcsönző van pesten, nézd meg az ajánlataikat, más se tud mást csinálni.
2011. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy más nem tud tapasztalatból segíteni? A google-t természetesen már megnéztem. A kérdést pedig azért tettem fel, hátha tud valaki segíteni aki jártas a dologban.
2011. dec. 8. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én őkat szoktam "igénybe venni", kihozzák a kocsit a reptérre, át is veszik tőled ha ott akarod leadni és elég rugalmasak, akár éjjel meg hétvégén is lehet rendezni a dolgokat.

2011. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Abból indultam ki, hogy Budapesten rengeteg autókölcsönző van, változó árakkal, akciókkal, és persze van fluktuáció is.

Tehát könnyen lehet, hogy ami két hónapja jó, olcsó kölcsönző volt, az mára megszűnt, vagy drágult, vagy azóta nyílt egy újabb, jobb.


Én kisteherautót szoktam időnként bérelni sofőrrel, ami kissé más, de hasonló kategória, csak ott vagy 40 cég honlapját találtam meg. Gondolom, autókölcsönző is van legalább ennyi. Nem tudom elképzelni, hogy lenne ember, aki mind fejben tartja és követi a változásokat.

2011. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Várok még.


Első!

Persze gondoltam, hogy olyan nincs aki mindet ismeri de mint a második is megírta csak ilyen tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

2011. dec. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!