Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van itt BKFes, vagy aki...

Ha van itt BKFes, vagy aki már volt ott felvételizni valamikor, válaszolna?

Figyelt kérdés

Hali!


BKFre jelentkeztem, első fordulón át is mentem.

Olyan kérdésem lenne, hogy a műveltségi teszten kb milyen kérdésekre lehet számítani?(művészet töri, kortárs művészek,logikai kérdések?) Valamint a kreatív feladatnál milyen témák jöhetnek fel?

köszi a válaszokat



2012. máj. 29. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem kiírni, media design szak.
2012. máj. 29. 12:09
 2/7 anonim ***** válasza:
én televizios műsorkésziton voltam tavaly, nekünk a teszt 90%-a töri kérdés volt:D ki rendezte ezt azt a darabot:D én továbbjutottam sz összes fordulon, az utolsónál meg bejelentették, hogy egy államist se vesznek fel:D jó felesleges volt minden:D pedig 2 filmet is csináltam, meg képsorozatokat:D nekem ez a suli egy nagy kudarc és csak rossz véleményem van rola:)
2012. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az cink:/ mondjuk én költségesre jelentkeztem , szóval ez a veszély engem nem fenyeget. köszi a választ:)

még valaki esetleg?

2012. máj. 29. 16:05
 4/7 anonim válasza:
bkf-nél sokkal jobb a dunaujvárosi főiskola , azthiszem ott is van media design szak , sőt biztos vagyok benne , nem tudom hogy elismertebb-e , de hogy jobb , és hogy elismertebb lesz pár éven belül az tuti....
2012. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ott pont nincs media design szak :p és alapból nem azt kérdeztem , hogy hol van és hol nincs:)
2012. máj. 31. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
én is a tv-s műsorkészitőre mennék! de hogyhogy töri van felvételin?? :O még nem érettségiztem jövőre fogok. amúgy én még a komlósi stúdión agyalok hogy lehet oda kéne menni? tud erről valaki vmit?
2012. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Engem is ez érdekelne, csak engem idén, téged meg 2 éve. Sikeresen bejutottál végül? Meg tudnád válaszolni korábbi kérdésedet a kedvünkért?

Köszi szépen!

2014. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!