Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, főiskolások!...

Egyetemisták, főiskolások! Mennyire rugalmasak az iskolák a beiratkozással kapcsolatban? Ha valaki nem tud elmmenni-gyerekszületés miatt-akkor van alternatíva?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Én például külföldön voltam, amikor be lehetett iratkozni. Egy barátnőmet kértem meg, hogy irasson be. Természetesen kell hozzá egy meghatalmazás, amiben leirod, hogy minden aláirásáért te felelsz, és úgy tekintendő, mintha te irtad volna alá. Nálunk ez működött. Utána persze érdemes felkeresni a tanulmányi előadót, hogy minden rendben ment-e és nincs-e még valami, amit a megbizott illető nem tudott, vagy nem intézhetett el. Értelemszerűen minden dokumentumot (pl. érettségi bizonyitvány, nyelvvizsga) két fénymásolt példánnyal együtt be kell majd vinnie anmnak, aki beirat. Sok sikert és jó egészséget kivánok Neked is és a születendő babának is! :)
2012. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. máj. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!