Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen milyen a közösség?...

Egyetemen milyen a közösség? Úgy értem leadják az anyagot, és mindenki megy amerre lát? Beülnek reggel, és kijönnek este? Tudom, hogy az már nem középiskola, de hogy megy ott? Sajna erről nem nagyon tudok semmit, azért kérdezem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a középiskálában milyen a tanári kar. Hol ilyen, hol olyan, de tényleg. A mienk jó volt: voltak házibulik, versfelolvasó estek (pedig természettudományos szakon végeztem), kétnapos felező buli vidéken. A feleségeméké nem volt jó, inkább csak kis baráti társaságok alakultak ki.
2009. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!