Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam az ELTE alkalmassági...

Megbuktam az ELTE alkalmasságin, van lehetőség "pótolni", vagy fellebbezni valamiféleképpen?

Figyelt kérdés
Beszédelkalmasságin enyhe pöszeség miatt nem mentem át, a tájékoztató viszont azt írja, hogy csak a nem javítható beszédhiba minősül kizáró oknak, holott a vizsgáztató nő is azt mondta, hogy ez javítható, "most nem, köszönjük".
2012. máj. 30. 18:13
 1/1 anonim válasza:
Nekem az alkalmasságin mondta egy csaj, hogy tavaly neki sem sikerült valami, de augusztusban visszahívták valamiféle pót alkalmasságira... na most ebből nem tudom, hogy pontosan mi 'igaz' vagy hogy volt, de hívd fel a sulit, ha még nem tudtál azóta utána járni!! :)
2012. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!