Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen csatornán keresztül...

Milyen csatornán keresztül lehet vizsgálatot kérni az iskolám ellen, természetesen név nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb nézet eltérésem az egyetememmel és szeretném kideríteni nekem van-e igazam avagy sem. Egy tárgyból nem azt kérik számon ami a tanmenetben ki van írva és leadnak órán, laborban az egyetemi szabály szerint X Ft a pótmérési díj ők 2X Ft-ot kérnek és ez hivatalosan ki van írva a tantárgymenetben, ami ütközik az egyetem törvényeivel így szabály ellenes és még sorolhatnám.

Igazából sosem kellet ilyen témában máshoz fordulnom így nem tudom, van-e ilyen területen ombudsman, vagy milyen szervezeten keresztül tudnám név nélkül(mert ha felvállalom a nevem akkor tuti, hogy nem lesz diplomám...)kivizsgáltatni a dolgot


2012. máj. 31. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Név nélkül nem fognak veled foglalkozni.


Ha konkrétan egy tárgyról van szó és a tárgy oktatójával már próbáltál beszélni, és nem sikerült semmit elérni, akkor érdemes a tanszékvezetőt megkeresni és értelmesen, nem fröcskölődő stílusban felvázolni a problémát. Ha ez sem működik, megkeresheted az egyetemi kari vezetőt (nálunk van oktatási dékánhelyettes, aki ilyesmikkel foglalkozik).

2012. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!