Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gyakori az, hogy...

Nagyon gyakori az, hogy általános iskola 8. osztály végén záróvizsgát kell tenni? :

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert érdekel, hogy vajon hány iskolának van ilyen záróvizsgája
2012. jún. 1. 13:45
 1/3 anonim válasza:
0%
99999999999999999999999999999999999999 Iskolának van ilyen. Megszámoltam és ez jött ki.
2012. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, de mi 8osztályos gimibe jártunk és szinte minden év végén kellett 2 tárgyból.


6.: latin, angol

7.: matek, magyar

8.: töri, angol

9.: szünet, vagy németeseknek német

10.: próbaérettségi

11.: szünet

12.: érettségi


valahogy így volt.

am nem gyakori

de annál hasznosabb

mire érettségire mentem már ezer vizsgahelyzetben voltam már, és a semmiről is 10 percet tudtam beszélni...

2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rendes általánosba jártam, de ott is kellett vizsgázni.

Alsóban heti 5 németet tanultunk, felsőben vagy 5 órás vagy 3 órás németes lehettél. Plusz vagy angolos is letté heti 3 óraszámmal vagy nem. Én mondjuk katolikus vallású iskolába jártam, így kellett belőle vizsgáznom, de aki más vallású volt már elsőtől annak nem kellett.

4. oszt.: német

6. oszt.: német

7. oszt.: irodalom

8. oszt.: hittan, angol, informatika

2012. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!