Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diplomajegy egy kerek jegy,...

A diplomajegy egy kerek jegy, igaz? Ha a 3 jegyem átlaga 3,7 akkor 4-es lesz a diplomajegyem?

Figyelt kérdés
Szakdolgozat, államvizsga és átlag összességéből átlagot vonva 3,7 lesz a jegyem akkor 4-es fog bekerülni diplomajegynek amivel tovább tudok jelentkezni mesterképzésre?

2012. jún. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A mesterképzésre való továbbmenés nem a jegytől fog függeni, hanem számolnak neked egy felvételi pontot, mint amikor az egyetemre kerültél kb és az alapján, ha beférsz a keretbe, bekerülsz.
2012. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyetem amit kinéztem 18 pontot ad diplomajegyenként és 72 a ponthatár. Tehát 4-estől van felvétel. Ezért érdekelne.
2012. jún. 1. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
TVSZ-t ismered?
2012. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, hogy nem akartam most átolvasni 6ezer oldalt, gondoltam itt kapok majd rá választ...tévedtem
2012. jún. 2. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

1) A TVSZ max 50-60 oldal, de Ctrl+F-re előjön a keresés, amivel megkönnyíted a dolgodat

2) Még véletlenül sem írtad emlyik fősiskolára egyetemre jársz, hogy ha aklarjuk se tudjuk helyetted megnézni.

3) Leírhatom neked, mi van az én egyetememen de lehet nálad nem az van. Sőt nálunk szakonként más és más hogyan alakul ki a végső jegy.


Továbbra is a TVSZ-t tudom javasolni, mert jelenleg abban a helyzetben vagyunk, mintha a cipőboltban szeretnél traktorgumit venni.

2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!