Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen zeneművészeti szakközép...

Hachi ^^ kérdése:

Milyen zeneművészeti szakközépiskolát vagy zeneművészeti gimnáziumot tudtok ajánlani? (ami ingyenes vagy nem nagy a tandíja)

Figyelt kérdés
nem rendelkezek nagy zenei tudással 1 év múlva kell csak iskolát választanom de már most nézelődök jobb hamarabb mint később ^^.Tudok gitározni,elég jó tanuló vagyok.Most vagyok 7.évfolyamos általános iskolában.És szeretném megtudni hogy mi kell még,hogy felvegyenek zenei szakközépsuliba vagy gimibe ^^? /ja és az baj ha tanárnál sose tanultam gitározni??tesóm haverja gitáros és ő tanított meg még/ és bocsi hogy ilyen korán írok ^^"
2012. jún. 2. 05:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen és később egy zenekarban szeretnék,majd játszani mint gitáros.De ebből nem lehet megélni szerintetek e mellett mit végezzek el még majd?^^
2012. jún. 2. 05:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm járt ide: [link]
2012. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem sok infot találtam az oldalukon nem tudsz róla vmit mondani mien mit tanulnak ad-e érettségit ilyesmit?^^ /bocsi nem nagyon értek ehhez a témához még :/ /
2012. jún. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!