Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem leszek itthon mikor be...

Nem leszek itthon mikor be kell majd iratkozni az egyetemre és a koleszba. Mit tegyek? Biztos nem én vagyok az egyetlen aki nem tud elmenni a beiratkozásokra, ugye? Megértik ezt az ezzel foglalkozók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal kezdésig még beiratkozhatsz. Én nem iratkoztam be ilyen helyekre (nem vettek fel). De egyik ismerősöm is járt így 2 éve ő betelefonált és megkérdezte hogy ilyenkor mi a teendő, neki azt mondták hogy utána amikor már ráér akkor menjen be amikor van bent ügyelet. Vagy kérj időpontot. Szerintem mindenképp hívd fel őket.
2012. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a kolinál úgy van, hogy jelezned kell előre, hogy be akarsz költözni, tartsák fent a helyet, de csak ekkor és ekkor tudsz menni. Mivel a beköltözés még egy gólyának is max 5 perc az iriodában is elintézik, csak a beléptetőrendszerhez az ujjlenyomat vételre és a fényképezésre magadnak kell szaladgálni. De ennyi a nehézség.


Gondolom minden egyetemen így lehet, szólsz, biztosan megbeszélhető az illetékes elvtárssal.


Egyetemi beiratkozás ügyében meg az egyetem tanulmányi osztályát keresd meg.

2012. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szólj nekik. én is így voltam beiratkozásnál. simán utána is bármikor be lehetett iratkozni a TO-n. csak akkor végig kellett várni a kilométeres sort. :-)

mindenki akinek valami papírja hiányzott, vagy ugyanúgy nem ért rá a szakjának kiírt időpontban, azok mind ott álltak sorba.

2012. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem a Debreceni Egyetemen is ilyen megértőek lesznek velem.
2012. jún. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!