Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdekelne olyan diákok vélemén...

Érdekelne olyan diákok véleménye a Mathias Corvinus Collegium - MCC -ről, és azon belül is a középiskolás képzésre kihegyezve a dolgot, akik ott tanulnak (tak), hogy pontosan milyen ez a program?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt a felvételit, hogy az esszé írás után lesz-e még valamilyen szűkítés a nevezők közül,

milyen lehetőségeket nyújt ez a program,

milyen az élet az MCC-s kollégiumban,

Mekkora ott a "szigor"

És amiket még jó tudni róla!

Köszönöm előre is.



2012. jún. 2. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is mind érdekelne - megtudtál azóta valamit? Ha olvasod ezt, légyszi emeld ki a kérdést, hátha kapunk választ :)
2012. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne a dolog, így egy év késéssel... :) Senki?
2013. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne mert én is szeretnék oda jelentkezni.
2014. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
En iden kerultem be, sz
2014. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Elozo vagyok es szeretnem kifejezni melyseges csalodottsafom a programmal kapcsolatban. Maga a bekerules szerintem nem nagy kaland, egy esszet kellett irni a kedvenc konyvunkrol. Ezutan lehetett a egy targy kozul valasztani. Egy videoban mondja el egy tanar az anyagot, mimtha rendesen oran ulnel, plusz el kell olvasni egy 15-20 oldalas szoveget, ami altalaban dogunalmas es semmi tulsagosan hasznos, a jovodre nezve ertekes informaciot nem lehet kiszurni belole. Aztan van egy teszt es nagyjabol ennyi.


Na most engem szornyen felhaboritott hogy azt irtak mindenhol, hogy ha valamit nem ertek, batran erdezzek. Meg is tettem, tobb emailt is irtam a javitotanaroknak majd mikor mar sokadjara nem valaszoltak, irtam a ket programvezetonek. Hat a kerdesemre tovabbra sem kaptam valaszt, de a robot emailek folyamatosan jottek toluk, hogy menjek erre meg arra a programra. Magyarul sza*tak a fejemre. Na ez volt az a pont, Mikor elegem lett az egeszbol. Meg hogy diakkozpontuseag meg torodnek mindenkivel,hah! Nagyon jo ki rozsaszin felhos vilagnak allitjak be ezt az egeszet de nem olyan nagy szam, pedig nagyon szep remenyeket fuztem hozza. Es gyakorlatilag azon kivul hogy tobbet fogsz tudni a modern torirol, tars.ismeretbol, kozgazbol meg kicsit megismerkedsz a nemzetkozi kapcsolatokkal semmit nem ersz.vele. Persze ha van ra felesleges idod, akkor vagj bele jovore, mert veszitenivalod nincs:)

2014. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 flóra13 válasza:
78%
Nekem semmi az előző válaszolóéhoz hasonló problémám nem volt a KP programmal, az emailjeimre egy nap alatt válaszoltak mindig, és valóban ha van szabad időd vágj bele olyan dolgokat tanulhatsz amire máshol nincs lehetőség.
2017. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!