Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 400 ponttal van esélyem...

400 ponttal van esélyem bejutni az ELTE jogi karára költségtérítéses finanszírozási formában? Át tudok jelentkezni egyik karról a másikra?

Figyelt kérdés
Eléggé elszúrtam az érettségiket, ezért nem duplázok. Az évvégi jegyeim nem olyan rosszak + emelt törizek és van nyelvvizsgám. Max 405 pontra számítok. Ha "csak" a Pázmányra vesznek fel (pedig szimptikusabb mint az ELTE :(), és jó az átlagom vagy megvannak a kreditpontjaim áthelyeztethetem magam? Ha a továbbképzéseket (környezetvédelmi, adóügyi szakjogász, stb) az ELTE-n csinálom meg, még mindig nagy hátrányba leszek a Pázmányos diplomámmal?

2012. jún. 4. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
necces.. en is ELTE jogra akarok menni,440 koruli pontszamom lesz(emelt plusz 2 nyelvvizsga). az ismerosi korombol legalabb 6-an akarnak ide jonni,es hasonlo,vagy meg jobb eredmenyekkel rendelkeznek..
2012. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
egyebkent a Pazmanyos diploma semmivel sem er kevesebbet,mint az ELTE-s.. soot.
2012. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
egyebkent a pazmanyos diploma semmivel sem er kevesebbet,mint az ELTE-s.. soot.
2012. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
20:54 Jajj egy kis elte b.zi:D Nem bírod elviselni, h nem isteníti mindenki az eltét? Nincs itt semmii sőt, többet ér a pázmányos diploma.
2012. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"egyebkent a pazmanyos diploma semmivel sem er kevesebbet,mint az ELTE-s.. soot."

ebből te azt szűrted le h az eltét isteníti?

2012. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Úr Isten! Én sem látom az összefüggést, hiszen te pont a PPKE mellett áltál ki, lehet nem kéne jogra mennem...(
2012. jún. 4. 22:56
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

22.46!


en vagyok az 'eltet istenito b*zi'. annyit ajanlok,h tanulj meg olvasni.. ha nem tudsz,akkor kuss,oke?

nagyon remelem,h nem pazmanyos vagy,mert ha igen,akkor az eleg nagy szegyen az intezmenynek,h egy hallgatojuk nem tud szoveget ertelmezni..

ja,es meg annyit,h ne b*zizz le senkit,csak ugy,te f.szfej (sztem kierdemelted ezt a jelzot).

2012. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

igen,azert alltam ki a PPKE mellett,mert ugy vettem eszre a kerdesedbol,h te ugy erzed,h a pazmanyos diploma kevesebbet er.

en szemely szerint az elte-re szeretnek menni,de nem azert,mert jobb,vagy ilyesmi..

2012. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy az ELTE jobb egyetem, csak, hogy elismertebb, egyenlőre. De ha jobboldali kormány lesz hatalmon, még vagy 10 évig, a Pázmány megelőzi az ELTE-t, mert ha jól tudom, az ELTE erőssen MSZP-s......
2012. jún. 4. 23:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondom, hogy az ELTE jobb egyetem, csak, hogy elismertebb, egyenlőre."


Nem kötekedésképpen, de nem egyenlőre, hanem EGYELŐRE!

2012. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!