Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik BME-re jelentkeztetek...

Akik BME-re jelentkeztetek milyen lett az érettségitek? És kb hánz pontotok lesz? Melyik karra jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnökire és biomérnökire jelentkeztem, 410-420 között várom. Többszörös túljelentkezés miatt viszont nem hiszem, hogy felvesznek, de nem baj, jelöltem ám mást is meg! :P
2012. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom van a bme-s karoknak foruma . Söt nèzni is szoktam minden nap

de oda csak akkor regelek ha felvesznek.

2012. jún. 5. 16:57
 3/13 A kérdező kommentje:

Azok lettek a legrosszabbak ami szàmìtana.. :( ezen kiborultam...

Max pontos szóbelim meg tuti nem lesz. Sajnos

2012. jún. 5. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Te melyik karra jelentkeztél és milyen lett az érettségid?
2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fizika közèp 57%

Matek emelt 58%

èpk

2012. jún. 5. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
A kollégához hasonlóan én is vegyészmérnök és biomérnök és az optimista számítások szerint 420 körüli pontszámom lesz.
2012. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kollègàk vagytok :)

nekem is kb annyi lesz de sztem nem elèg

2012. jún. 5. 19:04
 8/13 A kérdező kommentje:
kollégàk mi előrelàthatólag nem leszünk kollégák. nagyon keves lett a pontom pedig ez csak rajtam múlt..oda a sikeres alkalmassàgim..miit ér. ha nincs elég pont...màsok meg a fél életüket oda adnàk èrte én meg tehetetlenül nézem ahogy nem kerülök be :'( nincs ennél rosszabb :(
2012. jún. 13. 09:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, én most 421 pontot számoltam magamnak, de nem valószínű, hogy felvesznek, mert tavaly a vegyészmérnökire 419 volt a ponthatár..
2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

de sztem nincs semmi veszve... idén csak az emelt matematika volt könnyű ami az emeltet illeti ( én igy is bemutattam hogy kell belőle elrontani az esélyeket. :( ) sokan mennek egy emelt+egy nyelvvizsgàval.... idén eleve mindenkinek rossz lett az érettségi...ne add fel.!!!! tegnap az jutott eszembe hogy ha màr eddig eljutottam és nnyi minden megvan...akkor miért pont most adnám fel ???? eddig tepertem aztán annyi?? hhhát az nem én lennék!!!

szval mindenkinek így kéne kitartani július 24-ig legalább !!

2012. jún. 13. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!