Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi pont kellhet Pázmány...

Mennyi pont kellhet Pázmány Jogi karára? Államira gondolok! Egy nehéz emelt töris és egy cifra közép magyar érettségis évben? (2012) Jogra jelentkezők írjátok a várható pontokat is!

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Államira min. 450 pont fog kelleni, költségtérítésesre pedig min. 400. De sokak szerint nem változik sokat a ponthatár költségtérítésesen, mert az össz. keretszámot nem, csak az ingyenesek arányát csökkentették. Szóval fizetősön lehet, hogy a 400-at sem éri el. Egyébként, majd akkor tudjuk meg, hogy valóban mindenkinek nehéz volt-e az idei érettségi, ha meglesznek a statisztikai adatok. Neked am. hány százalékos lett a töri és a magyar?
2012. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A töri emelten jó, 74%, a magyarom szar... 71... abból 80 lesz, meg remélem töriből is 80. kb 435-440 pontom lehet. Az nem lesz elég állami pázmányra igaz?
2012. jún. 6. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lesz eleg. nekem kb 450 lesz,es sztem az sem lesz eleg..
2012. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 476 lesz, de nem tudom mire elég. 50 hely az nem túl sok...
2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És mi lett(?)!

Fölvettek(?)!

2013. jan. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!