Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár/járt a Magyar...

Valaki jár/járt a Magyar Üzletemberképző -SZKI iskolába?

Figyelt kérdés
Leginkább pécsi kihelyezés érdekelne,azon belül a protokoll ügyintéző szak, de átlagosan is jöhet információ az iskoláról(pestiről,kaposváriról)! Mi a vélemény róla ? hétfőtől péntekig van tanítás? sok tantárgy van,nehéz?és a nyelvoktatásukra is megéri külön fizetni,járni ??? minnél több információt írhatok,köszi szépen előre is!!!!

#tanítás #információ #iskola #protokoll #Magyar Üzletemberképző
2012. máj. 28. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én idén végeztem jogi asszisztens szakon, és alapvetően jókat tudok mondani róla. Megtartják az órákat, számon kérik az anyagot, a gyakorlati képzésünk amit kaptunk nem volt az igazi, de azt majd úgyis az élet adja, elméletben sztem nagyon profi volt, sok más iskolával ellentétben ahová be sem kell járni szinte, okj-s vizsgán meg 60 gyerekből 55 megbukik.
2012. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!