Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Avasiba járok, szüleim át...

Avasiba járok, szüleim át akarnak vinni máshová. Részletek lenn. Tanács, vélemény?

Figyelt kérdés
16 vagyok, most végzem el a 9. osztályt az Avasi gimnáziumban (Miskolc). Szüleimnek szoktam panaszkodni, hogy szarok a tanárok és nem végzik jól a dolgukat. A magyartanárom nagyon szemét (3 ember beszélget, egyész osztálynak 100 sort adott, nem szól a TZ előtt, kérdez olyat amit nem tanultunk, stb.), a német tanár pedig nem adja le az anyagot, könyv felénél se járunk, majd olyan nehéz dogát irat, hogy mindenki 1-est kap (ez pont hétfőn volt). Szüleim azt mondják, hogyha nem tetszik, menjek el máshová, ahol tisztelik a diákokat, és normálisak a tanárok. Mondják, hogy nem feltétlenül kell 10-be mennem, nem baj, ha a 9-et újra kijárom. Ebben egyet értek velük, nem jók itt a tanárok, máshol lehet, hogy jobb helyem lenne (mindenből 4, 5 vagyok csak pár darab hármasom van). Viszont ezen kívül imádom a sulit. Hatalmas bulik vannak, Avasi napok, király táborok, az osztálytársak is jó fejek, szóval a tanításon kívül mindent imádok a suliban. Valamint én nagyon nehezen barátkozom és tanulok meg neveket. Volt, hogy még félévkor sem tudtam egy-egy osztálytársam nevét, és nehezen építek ki új kapcsolatokat, félek elszakítani a mostaniakat. Ha 10-be kerülök, még nehezebb dolgom lesz, ugyanis az már egy összeszokott osztály lesz, nehezebb lesz barátkozni, mint 9.ben. Na most hogy legyen? Nem tudok sehogyse dönteni!

2012. jún. 6. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
biztos nem a szar tanárok miatt van jó híre az avasinak. maradj a seggeden.
2012. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De érzem, hogy nem jó helyen vagyok, a tanárok pedig igenis szarok, mi kaptuk a legrosszabb tanári kart a suliban (helyettesítések alapján tudjuk), nem jók.
2012. jún. 6. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor menj át másik osztályba.
2012. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán hallani az Avasiról így rosszat, de ha nem tetszik, akkor diákéletet és tanár-diák kapcsolatot tekintve a Herman mindent visz. Plusz idén az ország 5. legjobb sulija lett az eredményei alapján, messze maga mögé utasítva a Földest is.


Viszont ne spanyolra menj, (bár gondolom nem újrakezdeni akarod a sulit) mert ott is akadnak bajok a tanárokkal, ez nem a Herman hibája, hanem spanyol tanárt és lektort elég nehéz szerezni.. Hát még jót..

2012. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hermann volt az egyik hely amit kinéztem. De a fő kérdésem, hogy megéri maradni?
2012. jún. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!