Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket, milyen iratokat kell...

Miket, milyen iratokat kell vinni egy gimnáziumba, ha 10. osztályba szeretnék beiratkozni?

Figyelt kérdés
Vagy ezeket majd elmondja az igazgató, mikor telefonálunk neki, hogy az ő iskolájába szeretnék járni? Egyáltalán mi a menete egy ilyen beiratkozásnak? Telefonon beszélünk meg vele időpontot, de azon a napon velem fog majd beszélgetni? Miről? Ez csak beszélgetés lesz, vagy már a beiratkozás is? Aki "részt vett" már ilyesmin, el tudná mondani, hogy hogyan történt? Köszönöm!:)
2012. máj. 20. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
9.es bizi tuti kell, talán ellenörző is, de a legjobb, ha felhivod
2012. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ellenőrzőre gondoltam, de még most 9.-es vagyok, és szeptembertől szeretnék új suliba járni (ezt kihagytam). Akkor a tavalyi 8.-os bizimre számíthatok, hogy majd fog kelleni? Vagy a 9.-es félévi?
2012. máj. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!