Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel rosszabb a levelezős...

Mivel rosszabb a levelezős képzés, mint a nappali? Illetve mi a különbség a BA és a BSC között?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a levelezős nem olyan intenzív, sokkal jobban magadra vagy utalva, mint nappalin. ba meg bsc, mindkettő alapképzés, csak az egyik pl. btk, másik meg ttk (sc=science)
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A BA és az MA az a művészeti ágak képzésén van. (Balchelor of Arts és Master of Arts)

A BSc és MSc a tudományos ágak képzésein van.

(Balchelor of Sciences, Master of Sciences)


Levelezősön kevésbé van segítséged, és nyilván nema dja le senki az anyagot. De nálunk a vizsgázás jóval könnyebb nekik, számítógépen vizsgáznak, és jóval könnyebb szinte alap feladatokból.

El sem hittem, amikor először vizsgáztunk velük egy teremben. Egyszerre egy időben, ugyanabból, csak ők a távoktatásos rendszerre léptek be mi a nappalisra. Az idő felénél már csak nappalis szaktársak voltak a teremben...


Jó nem irigylem tőlük, többsége idősebb, láthatóan munka mellett csinálja.

2012. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
levelező egy nagy rakás szar. én már csak tudom, mivel párhuzamos képzésben járok egy nappalis és egy levelezős szakra (mindkettő TTK). nappalin minden egyes tárgyért meg kell küzdeni, levelezőn ebben a félévbe vagy 10 kreditet kaptam ingyen. volt 2 óra és a végén egy vizsga, ahol abból puskáztál amiből csak akartál. ennek semmi értelme. vagy volt olyan is, hogy óra se volt, csak kiadtak 3-4 könyvet, és egy választott témáról írjak egy 10-15 oldalas projektet. ugyanerre a nappalisok minden héten mentek órára, írták a zh-kat meg minden ami kell. vicc az egész.
2012. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

akik a levelezőt, meg a távoktatást fikázzák: próbáld már ki majd meló mellett...

imádom, amikor a nappalisok verik a nyálukat - tudod, ezerszer könnyebb egy nappali úgy, hogy apu+anyu+állambácsi tol pénzzel, és semmi más dolgod nincs a tanuláson kívül, mint egy részidős képzés úgy, hogy reggel 8-tól bent vagy az irodában este 5-6-ig, aztán hazamész, megcsinálod a b*zi riportot a másnapi meetingre, és este 8-kor még hozzáfogsz beadandót írni, vagy tételt tanulni

Húúúdef*sza azoknak a tetves levelezősöknek...

2012. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó:

Az, hogy te munka mellett csinálod az egyetemet, az a te egyéni problémád. Nappalisok között is sokan dolgoznak egyetem mellett. Ezt választottad-választották. Az viszont, hogy te kevesebb tudásra ugyanazt a végzettséget-papírt kapod, mint aki a nappalin rendesen megtanulta a szakmát, az szerintem felháborító. Nem irigylem a levelezősöktől a végzettséget és azt is elismerem, hogy nehéz munka mellett tanulni. De ha már könnyített feltételek mellett végzed el az iskolát, legalább ne háborogjál. Nehogy már én szégyelljem magam, hogy nappalira járok...

2012. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt tudom csak mondani, mint az előző
2012. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Igazatok van

kérjetek a tanulmányi osztályon egy IJ kártyát :D

2012. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt a kártyát inkább neked kéne igényelned.
2012. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Én jól megvagyok :-)

te rinyálsz a semmin

2012. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Igazából amíg a munkáltatók is tisztában vannak azzal, hogy levelezőn lófaxt nem tanítanak, addig engem nem érdekel hogy ők könnyebben jutnak diplomához. Ugyanis addig a munkálttók is elhajtják őket, hagy örüljenek a könnyen szerzett diplomának...
2012. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!