Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudjátook, miért nehéz most...

Tudjátook, miért nehéz most tanárnak lenni?

Figyelt kérdés

A hivatalokban van légkondi. De az iskolában nincs!! Viszont nem mehetek trikóban, kis lebernyegben, rendesen fel kell öltöznöm. Már rosszul vagyok előre. Annyira fülledt az idő! Ha kimegyeünk, nem jó, benn elviselhetetlen. a gyerekek is rosszul voltak már pénteken. De legalább ők levetkőzhetnek! Nekem meg normális ruhában kell mennem. Az irodába is, a bankba is. De ott van légkondi. Lassan a műhelyben is.

A suli délnek van tályolva, nem is tudom, hoyg tudták így megtervezni. Felforr, rosszabb, mint az üvegház. Amúgy sem bírják kivárni már a szünetet, de..ááááhhhhhhh!


Ha még meghosszabbítják ezt, felmondok, és északra költözöm!!!



2012. jún. 10. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne a végén add fel! :D
2012. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 reptoid ***** válasza:

Köszönjük Emese!



tályolva - priceless

2012. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

:)

mondtam, hoyg súlyos a helyzet!!

2012. jún. 10. 17:34
 4/16 anonim válasza:
100%
Ugye nem magyartanár vagy? Mert, ha igen, akkor ne a hőség miatt mondj fel.
2012. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:DDD jaj te.


legyen ez a legnagyobb gondod a karriereddel.

2012. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva, nem tudom nálatok mi a szokás, de nálunk a tanárok nem öltöznek ki minden nap. Farmer, meg egy blúz, és ennyi. Senki nem szól érte.

De azért ne emiatt mondj fel. Lesz ez még így sem.

2012. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privát biztatást :)!!!
2012. jún. 10. 19:31
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem öltözöm ki, csak a normális ruháim tanárnak túl szexik. Külön tanári ruhatáram van, de azok meg nem elég lengék, az anyaguk.(Gyászolok, ez nehezíti a helyzetet. A ruhatári helyzetet.)És nem merek ujjatlant venni. Öltözködés kategóriába kellett volna írnom :)

Kössz a biztatást!

Nem magyart tanítok, ám az utóbbi időben fatális hibákat ejtek. Nem tudom, mi az oka, az előző 3 évtizedben kitűnően írtam...már ez a vég...

:PP

2012. jún. 10. 19:37
 9/16 anonim ***** válasza:
kitartás :)
2012. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 FDra ***** válasza:
100%

Vedd fel a normális ruháidat, hátha kapsz valami ehhez hasonló üdvözlést... :DDD


http://www.youtube.com/watch?v=ZGRPLObo7vY


Egyébként meg kitartás, ne add fel: én is tanár akarok lenni :DD

2012. jún. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!