Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet ilyet csinálni egy...

Lehet ilyet csinálni egy tanárnak?

Figyelt kérdés
van egy tanárom és azt mondta hogy az adott tárgyból megbuktat ha 3 egyest szerzek és van akármennyi ötösöm. ilyet csinálhat? csak mert ha lemaradok az anyaggal, vagy nem értem akkor könnyen becsúszik egy karó, és van mellette sok hármasom, és négyesem, szóval ha 2,0 fölött van az átlagom akkor is buktathat? :O

2012. márc. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akkor nem... nem hiába van osztályozó értekezlet is pl. Viszont azt megcsinálhatja, hogy feleltet még 3x év vége előtt gyorsan aztán máris nem lesz az átlagod 2 egészes.. mellesleg elvileg 1,72-től kell megadni a kettest, pár suliban ez 1,62 de ez változik
2012. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno nekünk is mondta ezt sok tanár,de igaza van az előttem szólónak.Ezért van az osztályozó értekezlet.Ott úgyis megbeszélik,és nem csak az adott tanár véleménye számít.
2012. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és amúgy az év végi bizibe a félévit is beleszámolják? mert a tárgyból akkor hármast kaptam, de most is olyan 2,8 körül lehetek.
2012. márc. 5. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
igen elvileg bele. van ahol a félévet egy jegynek veszik de van olyan suli is, ahol szimplán csak az összes jegyet nézik.
2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves hozzászólók, az osztályozó értekezleten CSAK a magatartás és szorgalom jegyeket beszélik meg a tanárok, ha minden diák jegyét megbeszélnék egy 500 fős középiskolában, akkor két hétig tartana az értekezlet :-)
2012. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!