Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek? Révai reál...

Szerintetek? Révai reál tagozat? (Győr)

Figyelt kérdés

Idén készségtantárgyak nélkül 4,9 lettem. Különösen vonz a fizika és a kémia is. Ezért gondoltam erre a tagozatra. Matekból 4-es vagyok, de elég komolyan és keményen veszik a sulimban. (...Tudom, hogy a Révai-ba még keményebb lesz...)

Vélemények? Magáról a tagozatról,közösségről stb. ?!

És, hogy egy jó felvételivel mennyi esélyem lenne? Mert olvastam olyanokat, hogy kitűnőket nem vettek fel...Előre is köszönöm.(:



2012. jún. 10. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm húga totál kitűnő, szorgalmas, tanulós kiscsaj, simán felvették, de ahhoz, hogy jó jegyeket is szerezzen, nagyon sokat kellett küzdenie, rengeteget tanult, pedig valósággal porszívóagya van. Viszont érdemes volt neki, mert a reál tárgyak, különösen a kémia, fizika jól mennek neki, és gyógyszerész akar lenni, vagy valamilyen orvosi kémiávaé-fizikával akar majd a későbbiekben foglalkozni, amivel el lehet helyezkedni és jól lehet keresni
2012. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy működik a felvételi rendszer, de anno a mi időnkben (5-6 éve) még a száz pontból az egyik barátnőm 80 egynéhány pontot ért el, az átlaga mindennel együtt kb. 4,5 lehetett, és felvették a Révai reáljára
2012. jún. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!