Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék megtudni minél...

Szeretnék megtudni minél többet h vesznek fel a Rendőrtiszti fősuliba? Mik a kövelmények? Ponthatárok, átlag gyakorlati követelmények stb?

Figyelt kérdés
elsősorban frissen felvett illetve ott tanulo emberek véleményére vagyok kivi de mindenki aki tud infit lökheti:) oda szeretnék menni ez az álmom, am átlagos tanulo vok nulla tanulással most mek 12.be szal megnyomom jövőre meg a nyelvet is fizikailag eddzett vok 95-100 kiloval szériázok 70kilosan fekvenyomásból és többmint 100kiloval guggolok szabadon és minden alap gyak megy 100%osan(tolodzkodás,huzodzkodás,futás,kötélmászás szal szinte minden..)
2009. júl. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem elég csak a fizikai felvételi. Ha beadod a jelentkezést, kapni fogsz levelet. Kell menned HEK-re a Petőfi laktanyába. Ott orvosi vizsgálatok, meg pszichológiai vizsgálatok, 3 teszt-IQ, gyorsaság-figyelem és önismereti teszt. Aztán hogy aznap-e azt hiszem igen, fizikai. Futás-súlyt kinyomni-helyből távol...

Igazából érettségi eredmény és a hozott pontok a legfontosabbak. Idén 800-an jelentkeztek 1. helyen bűnügyire, és 15 főt vesznek fel. Nyelvvizsgád ha nincs, nem csinálsz emeltet, esélyed sincs... Nagyon kemény bekerülni, és bent maradni.

2009. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Na most ez egy olyan dolog hogy abban keresnek hibát akiben akarnak...2 haverom jelentkezett.Az egyiknél az volt a kifogás hogy szemüveges és duci a másiknál meg hogy vékony.Röhejes ez a világ.Utána meg sírnak hogy nincsen elég rendőr
2009. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a rendőr tisztibe nem utcai rendőröket keresnek hanem nyomozokat kommanósokat stb..
2009. júl. 3. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy nyomozót keresnek, ugyanúgy kibasszák az embert felvételin. Én tudom. Most próbálkoztam másodszorra. Elsőn semmi indok nem volt. Vagyis valszeg az, hogy lány vagyok:S

És igen, ahogy a 2. írja: te szemüveges vagy, te vékony, te barna hajú. te meg sárga pólós, akkor ennyi volt... És igen, kell a rendőr, mert hiány van, de szórják az embereket......

2009. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bekerülni nehezebb, mint bennmaradni. Mindenki tudja, hogy könnyű elvégezni, a 3 év alatt simán megy mindenkinek, sajnos eléggé leromlott az utóbbi pár évben az oktatás.

Ha alkalmasnak találnak, akkor nem hiszem, hogy szívóznának, több ismerősöm is járt oda.

De jól meg kell válogatni, hogy kiket vesznek fel..

Jah és ez hülyeség, amit irtál, hogy nyomozókat és kommandósokat...A kommandósoknak semmi köze a fősulihoz...Persze biztos van aki innen kerül ki, de elég elenyésző. És nem nyomozókat képeznek, vannak ott vámosok, határőrök, közlekedésrendészet, stb.

2009. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!