Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztaltaitok vannak...

Milyen tapasztaltaitok vannak Magyarország különböző egyetemeinek műszaki ( villamosmérnök) képzéseiről?

Figyelt kérdés
Villamosmérnök hallgatónak készülök. Viszont még nem döntöttem el ,hogy pontosan milyen rangsort is állítsak fel a műszaki egyetemek között. A BME-ről és az Óbudai egyetemről sok ismerősöm van, így ezen két egyetemről van némi információm. De kíváncsi lennék a többi fővároson kívüli egyetemre is. Tapasztalatok, színvonal stb stb... Én magam például nagyon szimpatizálok Pécs városával, de nem ismerem a PTE műszaki képzéseit. Bárkinek szívesen elolvasom a véleményét és a tapasztalatait, bármelyik magyarországi egyetem műszaki képzéséről.
2012. jún. 12. 19:21
 1/2 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

Itt olvashatsz pár érdekességet, habár csak a pestiekről esik szó. Én is most érettségizek és voltam a BME és az Óbudai Egyetem egy-egy nyíltnapján és mind a kettő nagyon szimpatikus volt. A válaszok alapján biztos, hogy a BME a első, az Óbudai a második rangsorban. A te döntésed, hogy mi alapján állítod fel a sorrendet, minél jobb iskola vagy hogy hol éreznéd jól magad, mind a kettő fontos szempont.

2012. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 K. Gergő ***** válasza:
Pécsen vagyok középiskolás, de nem hinném, hogy olyan jó lenne itt a műszaki képzés. Én is műszaki pályára szeretnék menni, de nem Pécsre.
2017. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!