Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolát ajánlanáto...

Melyik középiskolát ajánlanátok Szolnokon, vagy Szolnok vonzáskörzetében? Lehet gimi, szakközép is!

Figyelt kérdés
Szolnokra fogunk költözni, így nem szívesen járnék be a mostani sulimba. Melyik sulit ajánlanátok? Lehetőleg olyat ahol nincsenek balhék, jó a társaság, nincsenek cigányok?!

2012. jún. 12. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közgé (bár most hogy bekerült az eü, így van egy jópár cigány, de elviselhető), esetleg kero (bár néhány cigány ott is van), vagy esetleg gépipari.

Gimiket nem nagyon ajánlom, a varga,tiszaparti,verseghy nagyon kemény... a SZIG-ről nem tudok nyilatkozni..

2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Újszászi suli, szolnoki ruhaipari???
2012. jún. 17. 18:39
 3/10 anonim válasza:
100%
Újszászot hagyd. A ruhaiparit meg főleg-.-". Én Kerós vagyok, sokan jöttek át hozzánk a közgéből, hogy nem tetszett nekik, de a keróból csak azok mennek el, akik kibuknak. A szakközép része nagyon jó :))
2012. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Újszászt és a riszit hagyd a fenébe. talán ezek a megye leggázabb sulijai. szerintem a közgébe vagy a keroba menj, ezek elég jó sulik. :)
2012. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Csak az a probléma hogy a matek nagyon nehezen megy.:((
2012. jún. 19. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos az nekem is. matektanárhoz jársz? én csak így bírom elérni egy gyenge 3as szintet.. :( Bár szinte mindegy hogy melyik szakközépbe mész, mindenütt ugyanaz a tananyag. Eddig hova jártál suliba? Vagy milyen jellegűbe? :)
2012. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Művészetibe.:S De lehet, hogy csak jövőre kell menni ^^
2012. jún. 20. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a Széchenyit tudom ajánlani nagyon:) Csak egy gond van vele, az hogy nem mindegy mi szeretnél lenni, vagy milyen szakon gondolkodsz. Szóval elég különleges szakok vannak itt, amik nem nagyon vannak máshol a városban. Gondolok itt a tesire, a rajzra, a drámára vagy a bioszra. De van nyelvi előkészítő is ha az tetszik :) Szóval nem tudom érdekelnek-e ezek, de ha csak mint suli úgy nézzük, tényleg tudom ajánlani..:)
2012. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha művészsuliba szeretnél járni, én is csak ajánlani tudom a SZIG-et! Én oda jártam, és imádtam!


A tanárok nagyon jók, jó a csapat, a közösség. Feketével én nem is találkoztam a 4 év alatt egyszer sem. Választhatsz szakot, tagozatot. Van rajz, dráma, testnevelés, nyelvi előkészítő (ezt nem rég indították, ez engem is érdekelt "volna"), biológia (ha az eü. érdekel ez is nagyon jó), informatika! De nézz utána pontosan, a google a barátod! :-)


Nyugis suli, de a csapat nagyon jó! A sulinapok mindig jól sikerültek, volt teaház, foci, sok-sok előadás és ha jól emlékszem még valami bográcsozás féle is :) Majd írd meg mit döntöttél, mert érdekel!! ^^ Sok sikert!!

2012. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andi(ka) ***** válasza:
Ha Szolnok és művészet,akkor Magiszter!
2018. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!