Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szombathelyi NYME-nek...

Milyen a szombathelyi NYME-nek a hírneve, milyen színvonalú?

Figyelt kérdés
NYME,szombathely

2012. jún. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
elég sok ismerősöm tanul ott, szeretik. jó a suli, meg a kolesz is. vannak persze színvonalasabb iskolák, de nem hiszem, h tanításban, vagy később elhelyezkedésben nagy különbség lenne.
2012. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
főleg elhelyezkedés szempontjából kérdezem!
2012. jún. 13. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs túl nagy presztízse. Attól is függ, milyen szakra akarsz menni. Én még őszintén a szakmámban nem találkoztam olyannal, aki ott tanul, és az "élmezőnyben" lenne. Meg attól is függ, utána mik a céljaid.
2012. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gazdasági vagy vmi természettudományi szakon gondolkozok
2012. jún. 13. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
;)
2012. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a színvonal átlag alatti, megítélés még annyi sincs. én is ide járok egyébként (TTK). szeretem, mert frankó, de ezzel sosem alkalmaz majd senki.
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, a ttk-n belül mire jársz?
2013. júl. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!