Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez most HOGY van?! Kreditek....

Ez most HOGY van?! Kreditek. HEEELP!

Figyelt kérdés
Van ez a min teljesíteni való 2*30 kredit fele....De ha mind2 félévben össz 20 kreditet vesz fel valaki,az hogy a fészkesbe tudná teljesíteni a 30at?! Ill ha vki átmegy egyik szakról a másikra,annak miért kell az aktuális szakon megcsinálni a 30 kreditet?!

2012. jún. 13. 17:43
1 2
 1/14 reptoid ***** válasza:
Hát vegyen fel többet...
2012. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó,gondoltam,de ha már gáz van,nem akar összejönni a kredit,akkor mi van?Főleg a szakváltásosnál érdekelne...Előre is köszi
2012. jún. 13. 17:57
 3/14 reptoid ***** válasza:

De akkor írd le, hogy pontosan mi a helyzet.

Egy adott szakon nem lesz meg az előirányzott kreditjeid fele.

Szakváltás alatt mit értesz? Átvettek egy másik szakra, vagy újrafelvételizel? Vagy az átvételednek feltétele, hogy a mostani szakodon legyen min. 30 kredit? Hát ez elég logikus azért, ettől sokkal szigorúbb feltételeket szoktak megadni egy átvételhez. Gondolj bele, mindenki felvételizne valami könnyű szakra, elmismásolna egy teljes évet, aztán meg csak úgy átkérné magát valami jó szakra. A minimum, hogy ilyenkor megnézik, hogy miként tanultál az elmúlt 1 évben.

2012. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szakváltási kérelmet adtam be.A 30 kredit még lehet összejön,de valószínűbb hogy csak 25-27körüli jön össze :( Pont azért váltanék,mert a másikat tudnám is teljesíteni. Földrajz szakra meg gondolom augusztusban nincs pótfelvételi SZTE-n...(?)
2012. jún. 13. 18:15
 5/14 A kérdező kommentje:
?
2012. jún. 13. 18:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Más sulinál hallottam már olyanról hogy könnyűre jelentkezett,majd átment így másik szakra amúgy...De SZTE-n nem tudom hogy megy :/
2012. jún. 13. 18:26
 7/14 reptoid ***** válasza:

Írhatod a kérdőjelet, attól még nem lesz kérdésed :D


Van egy ilyen mondás is, néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Azt várod, hogy jósoljam meg, átvesznek-e a másik szakra? Arra ott a jóslás témakör :)


Azt pedig, hogy lesz-e pótfelvételi földrajz szakon, még senki se tudja. Majd a mostani felvételi eljárástól fog függeni.

2012. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De lassú vagy...

KÉRDÉS: kell a 30 kredit vagy nem?! Fizetőst nem tudom fizetni..

2012. jún. 13. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:

KÉT félév alatt kell 30 kredit!

Ha két félévben felveszel 20-20 kreditet, hogy a f.szba ne lehetne belőle 30-t teljesíteni???

2012. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jól el lett b@szva az első félév,a mostani meg olyan nehéz,hogy bizonytalan....Az első félév alatt a rontásra elfogadható ok volt,csak semmit sem ér...SZÓVAL: ha nincs 30 kredit,mehetek fizetősre,jól értem? Ez csak annyit jelent,hogy a következő 2hétben megszakadhatok.Szép lesz :/ Kösz a válaszokat.
2012. jún. 13. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!