Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vállalt kreditek felét nem...

Vállalt kreditek felét nem teljesítettem, most mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2009-ben érettségiztem, viszont nem vettek fel akkor arra a képzésre amelyikre szerettem volna, hanem egy OKJ-s képzésre jutottam be.

A képzést nem vettem komolyan, dolgoztam helyette, viszont 2 félévet felhasználtam államilag támogatott finanszírozásban (a tanulói jogviszonyom megléte miatt)


Most kaptam egy levelet, hogy átsorolnak költségtérítésesbe.


Közben viszont az idei pontszámok mellett bejutottam oda, ahova tavaly nem sikerült, államilag támogatott képzésre.


A kérdésem a következő:


Az állami támogatásom elúszott, vagy megmarad az új szakon ahova jelentkeztem?


a felsőoktatásban összesen 2 félévet használtam fel idáig


2010. aug. 7. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ahova felvettek, az egy másik egyetem, tehát nem ugyanazon az intézményen belül váltanék szakot!
2010. aug. 7. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
A két képzésnek semmi köze egymáshoz. Ahova államira felvettek, ott elkezded államin, a két féléved mindenféleképpen elúszott. Csak nem értem, hogy mi a kérdés?
2010. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos akarok lenni benne, hogy nem kell majd fizetnem az új helyen, illetve mi a teendőm most, a jogviszonyom meddig érvényes?
2010. aug. 7. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, gondolkodj már egy kicsit, 2 féléved elment, maradt még 10, felvettek államira, miért kéne fizetned???
2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom első okj és az első diploma is ingyenes. Külön megy a kettő. Megvan még mind a 12 államilag finanszírozott féléved - egyetem szempontjából.
2010. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, utolsó, már csak 10 féléve maradt, kettőt felhasznált.
2010. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell fizetned!!
2010. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!