Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemnek mi lehet jó...

Orvosi egyetemnek mi lehet jó előfutára?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok jelenleg végeztem el a 10. osztályt ami igazából 9. mert nyelvi előkészítős suliba járok ami egy vendéglátói szakközép. tudom, irónikus. Melyik iskolát kéne célba venne jövőre hogy jó esélyekkel mehessek egy orvosira. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. jún. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
En ajanlanam neked Mateszalka Esze Tamás Gimnazium Biologi-Kemia tagozatot .
2012. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen drága jó életke!
2012. jún. 14. 17:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem, tökéletes lenne ha 700 kilóméterrel arréb laknék.
2012. jún. 14. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Van kolijuk:D
2012. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Hol laksz? Ha ezt elárulod, akkor talán jobban tudunk segíteni.
2012. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írta, hogy budapesti!

Ebben az esetben mindenképp egy viszonylag erős gimnázium biológia-kémia vagy reál tagozatát javasolnám.

Az a helyzet, hogy a pesti gimiket nem ismerem annyira, és jó lenne, ha leírnád, milyenek a jegyeid..mert ugye nem mindegy,hogy Fazekas vagy a negyedrendű, lazulós gimibe mész-e :)

2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ELTE Apáczai, Budapest. Nagyon erős, de évente kb. 10 ember megy általában SE-ÁOK-ra, ami szerintem elég jónak számít. Főleg biosz-kémia tagozatról, de az általános tantervű (faktos) osztályokból is szép számmal mennek orvosira.
2012. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!