Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozott kell rakni annak...

Osztályozott kell rakni annak aki több mint 250 órát hiányzott?

Figyelt kérdés
És akkor is kell ha mondjuk mindenből van 6-7 jegye és le tudják zárni?

2012. jún. 14. 22:03
 1/5 anonim válasza:
Ezt a tanáraiddal beszéld meg, az ő kedvességükön múlik, ha jó tanuló vagy, akkor könnyen belemennek. Én is többet hiányoztam, de jóarcok voltak :) H meg nem, akkor igen, osztályzó.. :/
2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi törvények szerint kötelező az osztályozó vizsga. Ha igazoltak az órák - tehát tartós betegsége volt a diáknak - akkor is, de ilyenkor valóban elég könnyű a megmérettetés.
2012. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát nekem azt kellet olna tavaly raknom mert 250orát hiányoztam mondjuk a tantárgyak nagy részéből második fél évbe jegyem se volt de nem raktam le inkább évet ismételtem szép vonalak vannak a bizonyítványomba a 2010/2011es tanévnél a jegyek helyén
2012. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja nálam osztályzás nélküli év ismétlés lett kérve mert nem akartam vizsgázni
2012. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1ik haverom hiányzott 256 órát de neki semmit se kell tennie hanem tovább engedték :D Amúgy te hányadikas vagy ? Szerintem jobban jártál volna ha teszel elég gáz ha vki évet ismétel.
2012. jún. 28. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!