Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tettetek, ha csak 1-2...

Mit tettetek, ha csak 1-2 pont hiányzott a sikeres nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

Decemberben voltam vizsgázni (TELC) és 0,5 pont hiányzik a sikeres vizsgához. Felhívtük az ügyflszolgálatot, ahol azt mondták, töltsem ki a felülvizsgálati lapot és csatoljak angolul és magyarul indoklást hozzá.


Voltatok- e hasonló helyzetben? Nektek megadták- e a bizonyítványt egy ilyen levél után???


2010. jan. 18. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az ügyfélszolgálatot*
2010. jan. 18. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére megvolt a pontom, de felülvizsgálattal több osztálytársam is nyert plusz 1-2 pontot, szóval mindenképpen élj ezzel a lehetőséggel!

Sok sikert!!

2010. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szóbeli egy ponton múlt. Akkor egy darabig el is ment a kedvem a nyelvvizsgától. Mostanában fogom újra kezdeni.

Egyébként az egyik barátnőmnek a szóbelije sikerült, azt még megadták és az írásbelije még 3 ponttal is több lett a ponthatárnál és mégsem adták meg neki. Felülvizsgálták és utána sem... BME-s nyelvvizsga volt.

2010. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem a szóbeli sikerült és az írábeli vizsgán buktam meg 0,5 ponttal. =(


Köszönöm a hozzászólásokat!

2010. jan. 18. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszer 1pont kellett

egyszer 0,5

elküldtük és azt irják hogy

"jól adták össze a pontokat, helyesen jártak el blabla"

szerintem nekem sose lesz meg az írásbelim:(

2010. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajj, ne keseredj el! ha már ennyire közelkerültél hozzá többször is akkor ha egy picit többet tanulsz simán meglesz : ) csak nyugi! egyébként milyen vizsgán voltál?
2010. jan. 21. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
origo társalkódó és ecl xD
2010. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ismerem O.o
2010. jan. 26. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!